• ŠKOLENÍ

    Odborná školení pro koncové uživatele aplikací nebo
    techniky různých zařízení
    Vyvíjíme školení již více jak 20 let, tak proč ne třeba i pro vás

    Aktuální probíhající školení
VYBRANÁ ŠKOLENÍ
Školení Hewlett-Packard

Technická a servisní školení na servery Hewlett-Packard

V roce 2020 budou probíhat školení zaměřená na serverové a managementové produkty Hewlett-Packard, s cílem připravit účastníky na certifikační zkoušky  (ATP, ASE, MASE...). Součástí jsou praktické ukázky a laby. Získáte tak nejnovější znalosti potřebné k výběru, instalaci, správě a monitorování HPE zařízení pro datová centra.
HPE Proliant
HPE Synergy
HPE BladeSystem
HPE OneView ... a další.

Další informace a termíny
Školení ZOHO Aplikace

Školení na ekosystém cloud aplikací ZOHO

Průběžně vyhlašujeme školení a webináře pro jednotlivé aplikace ZOHO. Účastníci se v jejich průběhu mohou seznámit s jednotlivými aplikacemi ZOHO, jejich optimálním využitím, správou nebo úpravami. 
Nabízíme i specifická školení pro programátory a IT správce, kteří mají zájem o pokročilé techniky úprav a přizpůsobení jednotlivých aplikací nebo možnosti integrací s jinými aplikacemi a systémy.

Další informace a termíny
NÁŠ PŘÍBĚH

Na počátku byl vývoj a realizace školení pro obchodníky a servisní síť techniků společnosti Hewlett-Packard. Nejenom pro Českou republiku ale i celou Evropu nebo další regiony. Naučili jsme se jak vytvářet materiály pro účastníky kurzů i jejich školitele. Naučili jsme se vytvářet kompletní školící řešení, včetně testování, aplikací, podpůrných materiálů a manuálů pro realizaci. Ale umíme i zorganizovat školení podle dodaných podkladů.

Neděláme masová školení, zajímá nás kvalita, specifické problémy a vyšší odbornost. Nejsme běžná školící agentura.