• ZOHO Cloud, aplikace pro vaši nezávislost

    Více jak 40 Cloud aplikací pro jakoukoliv firemní oblast 
    Můžete otestovat hned teď nebo využít nabídku školení 

    či konzultací

O NÁS

Jsme autorizovaným partnerem a vývojářem ZOHO pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme podporu, vyvíjíme lokální aplikace v prostředí ZOHO Creator a jsme schopni realizovat  jakoukoliv integraci s jinými systémy nebo prostředími. Jsme autory české lokalizace ZOHO CRM a mnoha dalších rozšíření nebo "widgetů - pluginů" pro lokální použití, jako je přístu do národních rejstříků ekonomických subjektů, napojení na software ústředny, jiné ekonomické systémy a pod.


Vybrané aplikace ZOHO.
ZOHO CRM

ZOHO CRM

Vybrat vhodný CRM systém může být obtížné. Od nás dostanete vždy všechny informace, které umíme poskytnout. ZOHO CRM je cloudový systém, takže nic neinstalujete. Umí fungovat na všech typech počítačů, tabletů nebo mobilních zařízení. Je pro jednotlivce i pro různě velké firmy. Od verze ZADARMO až po ALL INCLUSIV za cca. 780kč/osobu.

Více informací a Demo
ZOHO Campaigns

ZOHO Kampaně

Pro práci s emailovými nebo sms kampaněmi. Včetně možnosti kampaní na kontakty ze seciálních sítí. Flexibilní licenční plány. Optimalizace pro co nejefektivnější doručení, návrhy optimálních doručovacích časů pro každého uživatele, editor mailingů s grafickými šablonami a mnoho dalšího... 

Demo
ZOHO CRM

ZOHO Cliq

Cliq je nástroj pro sdílení zpráv a souborů v reálném čase. Toto řešení šetří váš čas a zajišťuje okamžitou komunikaci. Součástí jsou soukromá a veřejná fóra, video a hlasové hovory, zabezepečené a vyhledatelné chaty včetně historie. Nabízí také konfigurovatelné inteligentní "boty" a integraci s dalšími aplikacemi.

ZOHO Campaigns

ZOHO Meeting

Meeting je aplikace pro online prezentace, webináře a setkání. Umožňuje nahrávání průběhu webinářů pro pozdější přístup, sdílení pracovní plochy a předávání řízení v rámci setkání. Sdílení plochy je umožněno jak v rámci celého prostředí tak i pouze aplikačního okna.
Webináře a online schůzky lze plánovat a zasílat pozvánky do kalendářů účastníků pomocí souboru schůzky, kompatibilního s různými typy pracovních kalendářů.

ZOHO Assist

ZOHO Assist

Assist nabízí vytváření servisního spojení na vyžádání, které umožní operátorovi vzdálený přístup do počítače zákazníka, sledování dějů, instalaci programů nebo přenosy souborů. 
Může být využit i pro vzdálený přístup k vlastnímu počítači v práci, například při práci z domova.

ZOHO Workdrive

ZOHO Lens

Lens umožňují vidět situaci nebo problém očima vašich zákazníků nebo pracovníků na místě. Lze v reálném čase získat přístup ke kameře chytrého zařízení - mobilu nebo tabletu z vašeho počítače a na dálku nalézt řešení, které lze do obrazu zakreslit či zvýraznit na 3D objektech a okomentovat. Vše lze nahrát.

ZOHO Forms

ZOHO Projects

Projects umožňují plánování a sledování práce vaší i celého týmu tak aby vše probíhalo dle nastaveného harmonogramu. Máte celkový přehled díky Gantovým grafům ale i detailní informace o plnění každého úkolu nebo milníku. Můžete vytvářet vlastní šablony projektů, personalizovat datové položky potřebné pro sledování projektů. Úkony lze automatizovat a zajistit tak jejich sdílení a zprocesování bez nutnosti osobního zásahu.

ZOHO Workdrive

ZOHO ShowTime

ShowTime je školící platforma pro spolupráci všech účastníků, jako jsou školitelé, experti, management a další zdroje, v reálném čase. Lze využít tabuli pro poznámky a kreslení, společný mikrofon, sdílení obrazovek a nahrávání. Na závěr můžete použít nástroje pro vyhodnocení setkání, získání zpětné vazby a průzku, tak abyste ze setkání získali skutečné co nejvíce.

ZOHO CRM

ZOHO Sprints

Jednou z výzev při práci v týmu je plánování a sledování všech aktivit. Bez správného nástroje dojde dříve nebo později k výpadkům nebo naopak opakování. Sprints vám umožní sledovat průběh a postup úkolů a zjistit vždy aktuální stav. Díky mnoha integracím na další nástroje, jak od Zoho nebo dalších dodavatelů, lze tento nástroj agilní vývoj a projekty, uzpůsobit přesně takovému procesu, který vám plně vyhovuje.

ZOHO Campaigns

ZOHO WorkDrive

S Workdrive můžete spravovat vaše osobní a týmové soubory online a být tak kdykoliv dostupni. Celá platforma zajišťuje maximální bezpečnost dat a sdílení souborů jednotlivých uživatelům prostřednictvím šifrování, jak při přenosu, tak i uložení, v bezpečnostním standardu ISO 27001 a SOC Type II.

ZOHO CRM

ZOHO Writer

Výkonný textový editor pro tvorbu profesionálních dokumentů a jejich sdílení v týmu v reálném čase. Všechny běžné editační funkcionality včetně kontroly gramatiky, návrhy stylů, schvalovací procedury a postupy v rámci týmu, intergrace s WordPressem a mnoho dalších nástrojů.

ZOHO Campaigns

ZOHO Sheet

Zoho Sheet je tabulkový procesor-kalkulátor, pro práci s daty, jejich vyhodnocení a další sdílení s týmem či externími uživateli, tak jako v případě Writeru, v reálném čase. Samozřejmostí je množství funkcí pro práci s daty i animované grafy s možností umístění na internetové stránky.

ZOHO CRM

ZOHO Forms

Průzkum mezi zákazníky, servisní požadavky, zadání pro zakázku nebo jakýkoliv jiný formulář, který vám umožní sběr dat. Můžete umístit na své webové stránky nebo poslat emailem. S přímou vazbou do dalších ZOHO aplikací, s možností nastavení vlastních pracovních postupů a zobrazováním dalších výběrů dat podle zvolených odpovědí.

ZOHO Campaigns

ZOHO Show

Show vám umožní vytvořit a prezentovat vaše myšlenky a nápady kdykoliv a kdekoliv. Jednoduše vyberete grafické a obsahové téma prezentace a převedete váš příběh do jednotlivých slidů. Pracujte s obrázky, videi, grafy, tweety a animacemi. Můžete sdílet, publikovat a vysílat vaše výtvory na veřejných nebo soukromých forech a komunikačních kanálech, včetně webů, blogu, sociálních mediích a mnoho dalšího.

Demo
ZOHO je globální společnost se sídlem v USA, která vyvíjí různé cloud aplikace. Nabízí více jak 40 různých nástrojů pro kompletní pokrytí všech firemních potřeb a i jednotlivci-profíci si v této nabídce najdou software pro své potřeby.

Mezi nejznámější a nejvíce používané se řadí ZOHO CRM (pro správu vztahů se zákazníky), ZOHO Projects a ZOHO Sprints (pro projektové řízení a agilní řízení projektů), ZOHO Desk  (pro provozování Servisu a Help Desku), ZOHO Workplace (obsahuje email, textový editor, tabulky, prezentace a úložiště souborů), ZOHO Books a ZOHO Inventory (pro vedení účetní agendy a skladů), ZOHO People (pro HR agendu) a další.

ZOHO má pro uživatele z České Republiky několik zásadních půvabů, mezi které patří zejména to, že lze tato řešení využívat od verze "Zadarmo", pro jednotlivé uživatele, kteří nemají požadavky na týmovou spolupráci a vystačí si se základní funkcionalitou, přes několik dalších úrovní (Standard, Professional) až po verzi Enterprise, ve které splňuje nároky náročných individuálních uživatelů i rozsáhlých pracovních týmů ve velkých společnostech. I ve verzi Enterprise ale většinou nejde o velkou investici a cena za licenci na uživatele a měsíc se většinou v maximální variantě pohybuje do 800Kč.

Zcela mimo všechny cenové hranice leží nová edice ZOHO ONE, která představuje soubor všech ZOHO aplikací za neuvěřitelných již výše zmíněných cca. 800kč na uživatele. Všechny aplikace jsou v tomto setu ve verzi Enterprise, tudíž v té nejvyšší úrovni. Jedinou podmínkou je, aby tento balík aplikací byl využíván všemi uživateli, kteří jsou napojeni na email.  

Aplikace ZOHO představují úžasnou možnost využívat nejmodernější aplikace pro firemní nebo profesní využití, zaměřené na efektivitu, výtečný poměr cena/výkon, škálování pro různé typy uživatelů, mobilní aplikace, přístup po internetu bez omezení a propojení nebo spolupráci s množstvím dalších aplikací jiných výrobců.


VYBRANÁ ROZŠÍŘENÍ PFC PRO ZOHO APLIKACE
Registr ekonomických subjektů ARES

Český obchodní registr

Programové rozšíření (plugin) pro uživatele ZOHO CRM. Umožňuje vyhledání, uložení a ověření záznamů z Českého obchodního regitru ARES. Jak po jednotlivých záznamech tak i blokově.

Funkce, Ceny, Demo
Slovenský obchodný register

Slovenský obchodný register

Programové  rozšíření (plugin) pro uživatele ZOHO CRM. Umožňuje vyhledání, uložení a ověření záznamů ze Slovenského obchodního registru. Jak po jednotlivých záznamech tak i blokově.

Funkce, Ceny, Demo
Registr ekonomických subjektů ARES

Telefonní ústředna a kontaktní centrum

Programové rozšíření (plugin) pro uživatele ZOHO programů s využitím telefonie. Umožňuje napojení na telefonní a kontaktní centrum Daktela. Hovory lze realizovat a přijímat přímo v aplikacích ZOHO, ukládat informace o délce hovoru a jeho dalších technický parametrech. V aplikacích lze vyvolávat nahrané hovory a dále hovory přesměrovávat a jinak ovládat.

Více informací a Demo
Slovenský obchodný register

Slovenský obchodný register

Programové  rozšíření (plugin) pro uživatele ZOHO CRM. Umožňuje vyhledání, uložení a ověření záznamů ze Slovenského obchodního registru. Jak po jednotlivých záznamech tak i blokově.

Demo
NÁŠ PŘÍBĚH

Sami jsme dlouho hledali vhodná řešení pro nás samotné a zároveň jsme je poskytovali svým klientům. Měli jsme možnost si odzkoušet mnoho aplikací různých výrobců a my jsme obdobné programy dlouhá léta vyvíjeli. 

Ověřili jsme si ale, že nemáme dostatek zdrojů v lokálních podmínkách vyjíjet a konkurovat těm nejlepším na světovém trhu. Vždy jsme však chtěli být blízko našim zákazníkům tak, jak to ti velcí nikdy nedokážou. 

Z tohoto hledání vzniklo naše partnerství se ZOHO, které nám umožňuje stavět na celosvětově ověřené platformě, umožňující nejenom využívat již hotové aplikace v cloudu ale i velice efektivně vytvářet velmi specifické zákaznické úpravy metodou low code programování. Stali jsme se ZOHO Authorized Partnerem pro Českou Republiku a Slovensko. (Zoho CRM Czech). 

 Od financí, přes projektové řízení, microsites, řízení komunikace na sociálních sítích nebo správu zákaznických dat či zakázek, asi neexistuje oblast, která by se vymykala možnostem ZOHO aplikačního ekosystému.