Building HPE Hybrid Solutions, Rev. 19.41

ZOHO CRM

Přípravné školení "Building HPE Hybrid Solutions, Rev. 19.41" vás připraví na zkoušku HPEO-V14, která je předpokladem pro získání nové certifikace HPE  ATP - Hybrid IT Solutions V2. Školení představí aktuální HPE produkty a strategii pro hybridní IT řešení u SMB zákazníků: ProLiant servery, síťové prvky, NAS řešení, storage a management nástroje. Design, konfiguraci a implementaci jednotlivých komponent řešení si procvičíte  na  hardware.
Školení vede Radek Zíma, koordinátor je Marta Javůrková. 
Starší  certifikace HPE ATP - Hybrid IT Solutions V1 je validní do konce srpna 2020

Termín školení: 17.2 - 21.2.

Školení již proběhlo

Designing HPE Hybrid IT Solutions, Rev. 19.21

ZOHO CRM

Školení Designing HPE Hybrid IT Solutions Vás na příkladech referenčních architektur provede portfoliem HPE produktů pro datová centra, tak abyste mohli navrhovat a předvádět HPE Hybrid IT řešení. Kromě teoretické části bude vyčleněný čas i na designové aktivity a možnost otestovat si některé běžné operace v HPE emulátorech a na lokálním vybavení v Pro Futuro Consulting.

Kurz Vás připraví na zkoušku HPE0-S57: Designing HPE Hybrid IT Solutions, která je jednou z podmínek pro získání certifikace HPE ASE - Hybrid IT Solutions Architect V1.

Další podmínky: Platná certifikace HPE ATP - Hybrid IT Solutions V2 nebo HPE ATP - Hybrid IT Solutions V1. 

HPE2-T36 - HPE OneView (uznávají se i starší zkoušky OneView T22,T30, T34, nebo T35)

V případě že máte zájem o toto školení a nemáte splněny podmínky dalších certifikátů kontaktujte prosím koordinátora školení.

Další podrobnosti o školení včetně detailní agendy najdete zde
Školení vede Radek Zíma, koordinátor je Marta Javůrková (marta.javurkova@pfc-group.com)

Termín školení: 25.5.- 28.5.2020

Školení již proběhlo